| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! am un cont pe youtube si am facut alt cont cu acelasi nume si acum imi intra mereu pe asta nou straight face cum pot sa imi gasesc celalalt cont?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai acolo unde iti spune sa introduci username-ul sau adresa de mail, introdu adresa de mail, banuiesc ca sunt diferite la cele 2 conturi...

| Zatharra a răspuns:

Păi nu prea poţi să-l recuperezi...

| MrrLove a răspuns (pentru Zatharra):

Chiar daca nu il recuperez nu stii cum as putea macar sa sterg videoclipurile de pe acel cont? straight face programe cv?

| rebeladepeblog a răspuns:

Incearca sa stergi celelalt cont, asta nou, daca nu sincer nu stiu cum.