| anonim_4396 a întrebat:

(urgent) Buna TPU happy Zilele astea fac 15 ani si vreau sa am o petrecere memorabila.Problema cea mai mare e ca bugetul de anul asta e destul de mic. Aveti ceva idei low-budget?(fara chestii gen bowling, restaurant etc.).Si inca o chestie.Un prieten mi-a propus sa facem o petrecere la el acasa pentru doi(implinim 15 ani in aceeasi zi)si nu stiu ce sa fac, avem prieteni comuni, dar parca nu ma simt ok sa fac asa. Oamenii vor fi obligati sa aduca 2 cadouri in loc de 1, daca avem idei diferite in privinta la organizare etc? Va rog idei cat mai multe si dau funda.

4 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Ori faci la tine acasa ori inchiriezi o cabanuta cevahappy la multi ani!

| CMaria21 a răspuns:

Ba ai putea sa faci cu prietenul tau ar fi interesant o sa iasa frumos in plus impartiti cheltuielile la 2! Succes

| andru10best a răspuns:

Mai bine faci la tine acasa o petrecere in pijamale.