| anonim_4396 a întrebat:

Gasca noastra ne-am propus sa ii facem o mica petrecere de ziua fostului meu prieten. Chiar daca ma doare il consider un foarte bun prieten si nu prea stiu ce sa ii cumpar. Ceva idei? Multumesc Anticipat! :*:* PWP FUNDA

Răspuns Câştigător
| hoinaru a răspuns:

Poate o poza provocatoare cu tine, sa ii aduci aminte la ce a pierdut. happy

2 răspunsuri:
| john95 a răspuns:

Pai cei place lui?
un parfum.o bluza.o masinaabig grin

| lory_8987 a răspuns:

Poate ar trebui sa ii dai o poza cu voi doi dar sa nu va sarutati in ea sau ceva de genul sa pareti doar simpli amiciwinking