| Cherry a întrebat:

URGENT ca morcrying am fost la spital pentru ca ma dureai rinichii si mi-a facut ecograf, mi-a luat si sange si proba de urina.Intrebarea este ca daca in analizele astea se vedea daca sunt insarcinata? ca imi este frica ca suntsadFunda mareeee.

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

In analizele de urina cred ca se vede. dar nu s-a vazut la ecografie? trebuia sa se vada ceva, asta in caz de esti

2 răspunsuri:
| mariuca16 a răspuns:

Pai cam da.Si in urina, si in sangewinkingsi poate rinichii te dureau din cauza sarcinii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, felicitari daca o sa fi mamica, cred ca o sa bem in cinstea voastra, sigur esti fericita!
Eva, consulta un ginecolog, nu te poti trata pe www.