| Kasia a întrebat:

Urgent! Cand bag stck'ul in calculator nu pot sa vad ce am pe el si imi spune sa selectez un program ca sa il deschid sau ceva de genu.Ce se intampla? Cum fac sa scap de asta si sa se deschida stick; ul in mod normal?

2 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

S-ar putea sa aiba virus. Sau nu are driverul instalat. Sau e un bug la sis de operare

| RectalBleeding a răspuns:

Cel mai bine reinstaleaza-ti windowsul sa-r putea de la el sa fie si eu am patit-o si dupa a mers!winking