| Alexannderrr a întrebat:

NEVOIE URGENT DE RASPUNS!
Ieri. am luat un joc, si dupa am dat restart la calculator. Si dupa ce am dat restart, NU mai pot sa intru in nici un program, abia am reusit sa intru in firefox. Deci cand intru intr-un program imi zice sa selectez prin ce vreau sa se deschida programu. VA ROG AM NEVOE DE RASPUNS.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Danielbc a răspuns:

1.dezinstaleaza jocul
2.da un recover la pc.adica intra la control panel apoi find and fix problems.si iti spune acolo ce trebuie sa faci.
Daca nu merge asa incearca sa dai restore de la ultima data cand ai facut backup la pc.

ps. daca vezi ca nu poti sa intri si sa faci nimic din tot ce am zis, intra in safe mode apoi dupa ce ai facut ce ti-am zis eu da restart