| devilwearsleather a întrebat:

Mi-am luat de curand un memory stick dar acum nu mi-l mai vede computerul, ma intreaba cu ce program sa il deschida. Ce sa-i fac? Habar n-am cu ce sa il deschid...

Răspuns Câştigător
| unuzero a răspuns:

sau poate ca s-a lovit la cap si sufera de amnezie big grin

6 răspunsuri:
| georgehari a răspuns:

Click dreapta pe el în My Computer, Format - Quick şi gata. Încearcă apoi să-l deschizi. Ai grijă însă, se va şterge tot ce ai pe el cînd dai Format. Este posibil să fie infectat cu un virus.

| alyntoxic50 a răspuns:

Ai putea sa ii dai browse cand iti apare fereastra si sa copiezi tot ce ai pe el, si dupa aia ii dai format

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i "safely remove", scoate-l, apoi baga-l la loc. Vezi daca merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fie virusat, poti sa il formatezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i dai "Format" (optiune din click dreapta), dar asa vei pierde orice informatie ai pe el!

| Bogdan_9491 a răspuns:

Daca e in garantie, mergi cu el de unde l-ai luat si rezolva acolo!