| Julia92Anna a întrebat:

Urgent! Cred ca sarcina mea s-a oprit din evolutie crying Pur si simplu simt asta.Am 11 saptamani dar parca de cateva zile ceva se intampla.Am dureri de ovare,de uter(stiu ca sunt normale la inceput dar totusi parca sunt mai accentuate).Si sanii mei nu mai sunt asa sensibili, nu mai sunt mariti ca inainte.Si un lucru foarte important e ca parca burta mi-a descrescut.Era putin mai mare.Stiu ca la saptamanile astea nu e nevoie sa fie mare.Dar la mine deja se vedea ca a luat putin in dimensiuni.Dar acum a facut invers sad si totusi am greturi in continuare, greturi rele.Sangerari nu am deloc.Am doar niste secretii alb-galbui.Dar le-am avut mereu si inainte sa fiu insarcinata.Si am si niste dureri de spate ingrozitoare.A mai trecut cineva prin asa ceva? Am control abia joi.

1 răspuns:
| Alinamary12 a răspuns:

Nu cred ca este bine sa astepti pana joi! Mergi undeva la un spital la primiri urgente. Daca este sa fie ceva in neregula belele poate fi ajutat.
Nu astepta atat!