| Junior93 a întrebat:

Urgent! Cum as putea sa ii citesc mailurile unei persoane fara sa ii stiu parola, adica mailurile fostei prietene...plz e foarte important.winking. Exista astfel de program de citit mailuri? DAU FUNDAwinking

6 răspunsuri:
| WyvernSky a răspuns:

Din păcate nu există astfel de program, poate decât sa i intri pe emailu ei şi să i citeşti mailurile.
Mai este o posibilitate. Poţi să i intri în calculator, binenţeles cu permisiunea ei, cu ajutorul programului TeamViewer. ( trebuie ca şi tu şi ea să l aveşi instalat in calculator. )
Fundă?

| cherrybomb a răspuns:

Nu poti sa ii citesti mailurile fara parola... trebuie sa introduci parola! te chinui degeaba, funda?

| CalinBerindean a răspuns:

Imi pare foarte rau sa iti spun dar nu exista asa ceva dar exista hack cu care sa ii afli parola numi cheat engie 6.6 este foare usor folosit daca nu sti din intamplare da-mi un messaj mult noroc oracumwinking

| Damasc a răspuns:

Nu exista, cat despre ce zici tu Calin laughing nu am scos programul ala dar sunt sigur ca este o abureala.

| benny a răspuns:

Cum deschizi o usa fara o cheie?

| sayWhaaat a răspuns:

Nu exista asa ceva. Ca sa citesti mail-uri in mod logic trebuie sa fi logat pe acea adresa de mail, ceea ce nu poti face fara parola, deci Nu!