| nicoleee30 a întrebat:

Daca iubitul meu a zis de 2 ori de cand o fost cu mine despre aceeasi fata ca ii buna. Dar nu mi-o zis mie in fata, le-o zis la niste prieteni care mi-or zis mie trebuie sa ma despart de el sau nu? Am nevoie de un raspuns urgent :X!

4 răspunsuri:
| nicoleee30 explică:

Nici nu ma gandesc :-J...pttt ca ii ff slabaa :O.ii piele si os raised eyebrows singurul lucru dragut la ea ii fata straight face

| rox13yy a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi despre ce e vorba, dupa poti lua decizii
nu crede tot ce spun prietenii, nu toti pot spune adevarul

| sisoloco a răspuns:

Pai incearca sa arati ca ea... big grin

| Loving a răspuns:

Daca intr-adevar tii la el nu te desp de el pentru niste tampenii