| passenger a întrebat:

URGENT! Daca la Bacalaureat cineva a luat de exemplu la mate 7 si fizica 5 (deci la 2 materii note de trecere), dar la romana a luat 3 (in dreptul lui scrie "respins"),la ce o sa dea bac-ul in toamna? Adica o sa dea din nou la toate trei materiile, sau doar la romana?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

O sa dea doar romana

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Doar la romana.

| カルメン a răspuns:

Doar la romanahappy

| 10roxana10 a răspuns:

La romanaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar la română.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Doar la romana din fericire

| gabyyy99 a răspuns:

La toamna o sa dai bac-ul numai la romana, dar trebuie sa iei o nota astfel incat ca toate trei cand vor fi adunate(7+5+nota de la romana din toamna=6),altfel nu iei bac-ul.