| Stephh a întrebat:

URGENT.Dacă sunt minora,dar am buletin și vreau sa comand o carte de pe net pe numele meu, pot sa ridic coletul sau trebuie sa fie un părinte cu mine?

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Eu am comandat lucruri de pe internet pe numele meu si tot, pur si simplu mi l-a adus acasa nu m-a intrebat nimic, i-am dat banii, am semnat si am luat coletul. Esti destul de mare zic eu.

| Zemonek a răspuns:

Buna. Daca ai buletin poti sa ridici orice colet care este pe numele tau, fara parinti.

| teonatzl a răspuns:

Poti. Iti trebuie buletinul si avizul de la posta cum ca ti-a sosit coletul. Si banii evident...

| BeatriceBety1234 a răspuns:

Il poti ridica si singura