| Dyanes a întrebat:

Urgent!
Fostul meu iubit ma suna cu numar privat si pune un prieten de al lui sa vorbeasca cu mine sa mi zica ca de fapt este el.
tin sa precizez ca fostul are o relatie cu alta fata dar de ce ma mai suna cu nr ascuns?
Astept raspunsuri sincere fara misto uri~
Inseamna ca tine la mine si ca ii mai pasa sau NU STIU!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fostul prieten este lipsit de bun simț și respect!
Nu mai răspunde la anonim și număr de telefon pe care nu cunoști, punct!
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

Off,unele lucruri sunt cam asa.
Poate el nu stie cum sa te imbrobodeasca, nu are texte, poate nu stie ce sa iti spuna sa iti placa. Orice femeie sar topi dupa unele vorbe happy. Orice femeie care e romantica ar vrea sa auda unele lucruri romantice.Pe care sa fim seriosi unii barbati habar au sa le spuna.Eu cand scriam texte de dragoste... cativa tovarasi mau rugat sa le fac si lor pentru iubite cateva pentru ca nu aveau habar. Erau total depasiti.Le-am facut, dar in nici un caz nu am vorbit cu ele la telefon sau mai stiu eu ce laughing Poate vrea sa te imbarlige sa se mai culce cu tine o data, sau nu stiu. Dar ai grija happy

| Ana3389 a răspuns:

Daca te suna inseamna ca e posibil sa ii mai pese de tine, depinde si de ceea ce iti spune, dar cel mai probabil inca se mai gandeste la tine...nu stiu.