| Gabriela_Diana_1999 a întrebat:

Urgent! Imi place de colegul e clasa. sunt in clasa a 9. ce as putrea sa fac? in timpul orelor se uita la mine dar in rest nu spune nimic.Ce pot face.Eu nu vreau sa fiu cu el vreau doar sa stie ca il plac

Răspuns Câştigător
| ionutalex13 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el.o frumoasa prietenie se poate transforma in timp intr o dragoste frumoasa.succes

5 răspunsuri:
| Razvy9931 a răspuns:

Nu vrei sa fi cu el...dar il placi laughing)

| Gabriela_Diana_1999 explică (pentru Razvy9931):

Cam asa ceva, vreau doar sa stie el laughing

| Razvy9931 a răspuns (pentru Gabriela_Diana_1999):

Si daca afla ce se intepla? O sa fie la fel laughing

| FreeOzy a răspuns:

Sper ca nu iti distrug sperantele cu el, poate cu putin noroc o sa fi cu el.dar si eu ma mai uit prin clasa la fete ca ma plictisesc prin ore si nu imi place de unele din ele deci...

| Gabriela_Diana_1999 explică:

Nu e privirea aia aruncata de plictiseala, adica e foarte insitean in privire, daca intorc capul si nu ma mai uit la el se preface ca tuseste.