| Gabriela_Diana_1999 a întrebat:

Imi place de colegul de clasa sunt in a 9a. in timpul orelor se uita insistent in ochii mei dar in rest nu vorbim nimic oare ma place am jucat odata adevar sau provocare pe fb si prima provocare pe care mi-a dat-o a fost sa am pun intr-o rel k el timp de 1h.Ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Gabriela,eu cred ca baiatul are ceva sentimente pentru tine dar este timid. Ajuta-l sa depaseasca aceasta faza si totul va fi in regula. Putin curaj din partea ta si se va rezolva.

| Gabriela_Diana_1999 explică (pentru Maioru):

Cum ar trebui sa procedez?

1 răspuns: