| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! joi am test la fizica si eu nu stiu nimic, mentionez ca sunt cls a 9 uman. Fac fizica cu un profesor tare handicapat toata ora ne vorbeste despre comunicare si cum vrea el sa ne faca faca oameni in viata, ca nu ne-am ales bine profilul, ca noi nu vom avea de munca puii mei.adevarata problema este ca la test vor fi numai probleme si noi la clasa nu am facut niciodata probleme ne asculta doar din teorie, unde as putea sa invat sa rezolv problemele?

1 răspuns:
| Mihai7best a răspuns:

Pai uita-te prin manual la primul capitol daca ai primit unul happy sau daca nu sa stii ca eu is tot in a9a si primul capitol inceput a fost Optica succes