| anonim_4396 a întrebat:

la anul trec pe clasa a 11 dar am ramas corigent la fizica si mate ..acuma la matematica stiu din ca ma asculta(probleme)...dar la fizica nu stiti ce imi va da?(probleme sau teorie?)sa stiu si eu ce trebuie sa invat... funda

Răspuns Câştigător
| blueSky_3324 a răspuns:

N-ai cum sa prevestesti ceea ce iti va da, nu poti decat sa te pregatesti, putin din toate, decat de loc. Ia-ti toate cursurile(lectiile), fa un rezumat la ceea ce este mai important din intrega materie, formule, teoreme..etc si invata-le cat poti tu mai bine, iar daca cand te asculta, sau dai lucrare nu ti-a picat pe subiect scrie altceva sa vada ca macar ai invat ceva si meriti totusi o nota de trecere. Eu am trecut de liceu si crede-ma ca a mers de fiecare data. Succes! Fundita :-)

1 răspuns:
| frumixxxbubulina a răspuns:

Eu cand am ramas la fizica am dat din amandoua succes. Funda?