| Eu_5496 a întrebat:

URGENT! Nu stiu cum sa mai procedez, de cateva zice ma confrunt cu aceasta situatie. Acum cateva zile mi-au fost furate parolele de yahoo messenger si facebook de catre un hacker, nu stiu cum sa le recuperez. Ar fi o cale sa imi recuperez parola de mess dar nu imi stiu raspunsurile cu care am raspuns chiar atunci cand mi-am facut id-ul, alta cale nu este? Va rog ajutati-ma! Nu as mai vrea sa imi fac un alt id si facebook pentru. ca deja mai am inca 2 id de mess care mi-au fost sparte vara asta. Nu mai stiu oamenii pe care sa ma caute cu atatea. As vrea sa imi recuperez macar facebook-ul pentru. ca am multe like-uri si multe dintre acele poze nu le mai detin. Va multumescwinking

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In Facebook poti sa intri la echipa tehnica prin contact si le zici numele contului tau apoi ei se vor ocupa sa iti restaureze contul, dar le mai zici motivele (cand ti s-a spart parola sau ca ti-a spart-o).