| georgiana14 a întrebat:

Urgent ofer funda : animalele merg in rai pentru ca mi-a murit o catelusa la care tineam foarte mult cocolino si a muritcrying si vrea sa stiu daca o voi mai vedea vreo data eu cred ca da avea numai 3 luni funda

Răspuns Câştigător
| Bianca_9027 a răspuns:

DA,cu siguranta este in rai.si te vegheaza de acolo de sus!

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da, stai linistita, catelusa ta e acum intr-un loc mai bun.

| georgiana14 explică:

Nordman sti ceva eu n-am chef de glumele tale idioate... sunt f suparata sid aca u nu intelegi ce-s alea sentimente treaba ta... mai ast rasp

| georgiana14 explică:

Dash cu prima ocazie ofer funda

| batmobile a răspuns:

Eu stiam ca animalele ajung in iad, mai ales catelusele pe care le cheama cocolino ...intreaba un preot, o sa-ti raspunda la fel happy

| batmobile a răspuns:

Scuze...vroiam sa spun mexic, nu iad