| Carrrusel a întrebat:

URGENT! Sa va spun pe scurt cum sta treaba: Mama a plecat cu sora mea sa ia cina la niste prieteni de familie. Eu mi-am chemat doi prieteni la mine. Unul din ei a fumat in baie si cand am intrat m-a izbit un miros ca era sa lesin. ( lucru care vine de la o fumatoare inraita ).

Am cautat pe net si am vazut ca lamaia ajuta. Am taiat-o in 2 si am pus-o in baie. Am dat cu zeama si pe pereti la cat de disperata is. Am dat cu tone de parfum si tot nu dispare, nici macar putin. Daca vine maica mea si simte mirosul ala, cred ca ma da spre adoptie.

CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aerisește baia cumva.
Nu te dă nimeni spre adopție, îi prezinți situația și gata.

| Carrrusel explică (pentru anonim_4396):

Am un geam mic care nu aeriseste nici o cutie. Am dat vina pe tip deci s-a rezolvat, cumva. Faza cu adoptia era o exagerare normal.

Mersi oricum. Funda pentru incercare laughing.

1 răspuns: