| alleluiah a întrebat:

Urgent!
Trebuie sa fac o cerere de motivare a absentelor pentru ora de romana. Nu stiu sigur daca trebuie sa scriu ca si cum as scrii-o eu sau cum ar scrii-o mama, daca intelegeti la ce ma refer... Adica trebuie sa scriu Subsemnata si numele meu sau al mamei? ce altceva mai trebuie scris?
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| mykymykyutza a răspuns:

Doamna diriginta,
Subsemnata (numele mamei tale), mama elevului(numele tau), va rog sa-i motivati absentele de pe data de... din motive(medicale sau personale), data mai jos si semnatura mamei in dreapta.

funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andruschi a răspuns:

Sun-o pe mama ta