| Innovation a întrebat:

URGENT! Va rog ajutati-ma nu ignorati! Am avut o pagina de fb si am muncit la ea am strans 468 de fani si cineva mi-a furat-o.Deci azi am bagat un baiat admin pe pagina mea si mai tarziu cand am intrat nu imi mai aparea pagina in lista mea. Puteam sa intru pe pagina, dar nu imi arata sus panoul adminului si etc.Cine a furat-o a schimbat fotografia de coperta si nu vrea sa raspunda.Cum sa mi-o recuperez? Va rog ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| Cenusareasa09 a răspuns:

Buna. Ai reusit sa ti-o recuperezi? Si eu am patit la fel si as vrea sa mi-a recuperez, ma poti ajuta? te rog

| OnStepToDie a răspuns:

De acum inainte cand iti faci o pagina, si bagi vreun admin /vreo admina, aceasta persoana trebuie sa fie de mare incredere. Nu mai ai cum sa iti recuperezi pagina. Decat daca aceea persoana isi va da seama ca a gresit si iti va da pagina inapoi.

| Avocado7 a răspuns:

Probabil adminul a luat-o pentru ca era o pagina destul de mare dar cred ca poti sa il reclamezi pe facebook si sa ii inchizi facebook-ul lui sau macar sa il ameninti cu asa ceva si poate o sa ti-o dea inapoi sau spune-i ca o sa reclamezi pagina pe care ai avut-o tu si poate ti-o da inapoi.si mie mi-a furat cineva pagina de facebook, avea toate pozele mele toti prieteni mei se dadeadrept mine si mi-a dat cerere de prietenie si l-am prins apoi am reclamat pagina si i-a fost inchisa dar nu stiu cine era.in cazul tau trebuie sa fii sigura ca e acel baiat si sa te gandesti bine daca ai mai dat parola la cineva. sper ca te-am ajutat

| Innovation explică (pentru Avocado7):

Mai dar parola nu am dat-o la nimeni niciodata

| Avocado7 a răspuns (pentru Innovation):

Atunci reclameaza pagina care ti-a fost furata sau a adminului

| Innovation explică (pentru Avocado7):

Cum reclamez?

| Avocado7 a răspuns (pentru Innovation):

Dai la pagina si acolo apare o roticica si o sagetuta(setari) apesi acolo si apoi alegi:raporteaza/blocheaza si apoi dai una din ele eu iti recomand:this is my old profile si apoi sunt ma jos doua cerculete si dai close this account(eu as zice ca mai bine ai reclama pagina lui nu a ta(cea care ai strans fani) pentru ca s-ar putea sa nu o mai ai inapoi dar daca vrei poti sa o inchizi pe a ta(cea cu fani)daca nu o mai vrei inapoi) Sper ca te-am ajutat cum spuneam la mine a mers.