| Valentin_Opris_1990 a întrebat:

TPU, va rog sa ma ajutati, de curand mi-am schimbat fotografia de profil pe facebook, inainte imi aparea si mie acolo ca mi-am schimbat-o, dar acum nu imi mai apare..., doar daca intru pe pagina mea, doar acolo in patratul ala... am dat si la noutati si mie nu imi aparea ca mi-am schimbat doar la altii., cum pot sa fac sa fie ca inainte va rog frumos, dau funda.

2 răspunsuri:
| Ionuţ_Gavrilă_1996 a răspuns:

Pai ai dat la cineva parola si email ca s-ar putea sa fii umbalat

| Valentin_Opris_1990 explică (pentru Ionuţ_Gavrilă_1996):

Raspunsul tau e total paralel cu ce am intrebat eu