| Krystina0xd a întrebat:

Urgent,va rog! Deci am dat Spam unui comentariu pe Facebook la o poza(nu a mea!)..si dupa aceea am dat NOT SPAM.O sa se intample ceva? Persoana respectiva va primi totusi ceva?

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Nu primeste nimic de la tine dar o sa fie blocat big grin

| hellchild a răspuns:

Nici daca lasi bifat spam, nu o sa vada persoana respectiva, asa ca dai spam la coommenturi idioate... devil

| Flower02 a răspuns:

Daca ai dat repede la not spam, nu o sa pateasca nimic, din cate stiu eu.
La o perioada lunga, contul va fi sters.
Dar daca ai apucat sa dai la not spam, ar trebui sa fie bine.