| MonyTheHelper a întrebat:

URGENT! VA ROG! Hey TPU! Am nevoie de ajutor. Maine am pregatire la chimie, dar nu pot sa ma duc deoarece plec undeva. Insa eu nu am numarul de telefon al profesoarei si nu stiu cum sa o anunt! Ce as putea sa fac? Va rog foarte mult sa ma ajutati! Dau funditzahappy

Răspuns Câştigător
| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai ori o suni si ii spui asa "Ma scuzati daca va deranjez, dar maine nu pot veni la scoala deoarece trebuie sa plec cu familia pana undeva", sau poti sa nu o suni, si sa vorbeasca parintii tai cu ea, sau sa aduci scutire.Cel mai bine ar fi sa vorbeasca parintii tai cu profesoara ta.Pa! happy