| ElenaElly100 a întrebat:

Urgent! Va rog mult am nevoie de ajutor... Deci eu pe Facebook cand ma conectez folosesc numărul de telefon deoarece mail-ul nu il am stiu...doar ca acuma am uitat si parola de la Facebook si degeaba dau eu "am uitat parola" pentru ca imi cere confirmare prin numărul de telefon,iar eu numai am același numărul de telefon, ce ma fac? Inca sunt conectata pe Facebook...cred ca as putea face asta daca as putea schimba numărul de telefon pentru a ma conecta cu numărul care il am acum..va rog mult chiar am nevoie urgent! Va multumesc!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pasul 1. Îți faci o nouă adresă de email.
Pasul 2. Deschizi contul de FB→ Setări→ General (stg. sus)→ adresa de email (acolo, ți se va solicita așa: adaugă altă adresă de e-mail sau alt număr de telefon)→ Salvează modificările.

| ElenaElly100 explică (pentru floresdemayo):

Îmi cere vechea parola... Ce fac? Pe care eu nu o am

| floresdemayo a răspuns (pentru ElenaElly100):

Nu știu ce să zic, citește și aici:
http://i.imgur.com/2QfOndd.jpg
https://devil69angel.wordpress.com/......-facebook/

| Minimalistul a răspuns:

Schimba numarul si e-mailul din setari daca poti.