| ElenaElly100 a întrebat:

Urgent! Va rog mult am nevoie de ajutor... Deci eu pe Facebook cand ma conectez folosesc numărul de telefon deoarece mail-ul nu il am stiu...doar ca acuma am uitat si parola de la Facebook si degeaba dau eu "am uitat parola" pentru ca imi cere confirmare prin numărul de telefon,iar eu numai am același numărul de telefon, ce ma fac? Inca sunt conectata pe Facebook...cred ca as putea face asta daca as putea schimba numărul de telefon pentru a ma conecta cu numărul care il am acum..va rog mult chiar am nevoie urgent! Va multumesc frumos!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ești conectată automat pe FB, de ce ți-e teamă să îl schimbi?
Intri AICI:
http://i.imgur.com/9tUnblJ.jpg
și menționezi noul număr de telefon. Trebuie să-l scrii și pe cel vechi (așa e procedura, nu contează că nu mai ai acel număr, ei nu știu asta!), fiindcă doar așa dovedești că ești posesoarea contului.
Nu te mai teme că pierzi contul, completează spațiile si salveaza modificarile. S-ar putea ca, într-o bună zi, să nu te mai poți conecta automat la el, și atunci, ce faci?