| notziv8 a întrebat:

Urgent va rog! Prietena mea a primit un mesaj pe facebook de la un tip cu "hei, ce faci vtm? :*" i-a dat cu seen dupa acel tip i-a mai dat un mesaj cu "hei" iubita mea a raspun cu "hei" dupa aceea acel tip i-a mai dat 3 mesaje in care o intreba ce face si de ce nu ii raspunde! Eu i-am spus ca tipul ala vrea ceva de la ea dar ea a zis ca sunt paranoic si ca nu e ceva important ca tipul acela e la 600Km de noi si mergem acolo doar in vacante! Gresesc eu ca sunt prea precaut? Sau ea ca nu vede gravitatea situatiei? Vreau sa stiu deoarece m-am certat cu ea din cauza asta
Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca are nicio treaba cu el, pur si simplu i-a raspuns din politete, sa vada ce vrea. Daca vezi ca incep sa apara conversatii suspecte si la telefon si toate atunci da, ai motiv sa-ti faci griji.

2 răspunsuri:
| Taduic a răspuns:

Sunt multi barbati 40+ care din pacate si-au ratat adolescenta muncind de la varste mici pentru ca nu prea au frecventat cartea si nici clubul pentru a-si potoli hormoni.

| Δna a răspuns:

Păi odată ce există încredere între parteneri nu trebuie să vă faceți griji. Adică odată ce nu o prinzi in fapt nu poți pur și simplu să sari în capul ei (și nu o zic pentru că sunt fată.) Faza e că dacă nu vezi cu ochii tăi nu te poți convinge. poate el i-a dat mesaj cu "hei, ce faci vtm" dar atât timp cât ea probabil nu i-a răspuns într-un mod care te-ar deranja sau care ţi-ar da de gândit despre "acest -domn-" nu ai de ce să îţi faci griji. în fine şi nu o ţine din scurt pe ea. atâta timp cât sunteţi împreună şi vă iubiţi nici -dracu- nu se poate băga în relaţia voastră. fără griji. fără probleme :*