| MrrLove a întrebat:

URGENT! vreau o crema sau ceva care sa imi acopere : pistruii, petele, cosurile si sa imi faca fata sa luceasca. folosesc fond de ten dar se vede ingrozitor la lumina zile ca si cum as avea var pe fata :(
As vrea ca fata mea sa arate cam asa:
http://i.imgur.com/AzYrsPe.jpg

1 răspuns:
| RaluLoveM3 a răspuns:

Si eu am pistrui, dar nu multi, si folosesc fond de ten si mi acopera foarte bine, poate nu ai nuanta pielii tale si de aia se vede asa. Cat pentru cosi, poti merge la medic si sa-i ceri reteta gratuita pentru ZINERYT e super bun, iti usuca cosii si iti trec, la mine a mers. Si sa stii ca o fata naturala nu o sa arate ca cea din poza, pentru ca poza e editatawinking. Sper ca te-am ajutat!