| eradico a întrebat:

Urgent! Vreau sa stiu daca tigarile electronice stopeaza cresterea! Am 15 ani si 1, 70 si ceva thinking. FUNDA

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stopeaza cresterea iti fac rau...

| TheAvenger a răspuns:

Nu pățești nimic. Eu fumez țigări normale și nu mă micșorez sau stau pe loc.

| Ganja7 a răspuns:

Din cate stiu eu NU! Dar nu sunt bune nici cele electronice nici celelalte.De la tigarile electronice faci apa la plamani.Numai fuma mai tarziu vei regreta cand vei realiza ca numai poti sa te lasi. Vorbesc din propria experienta.