| asfghjkl a întrebat:

Urmeaza ca show-ul "Romanii au talent" sa vina si in Craiova, stiti cumva ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a avea acces in sala ( in public), cati bani costa un bilet?

Răspuns Câştigător
| Cloak a răspuns:

Preselecţiile vor avea loc pe parcursul a două zile, mai exact, 20 şi 21 august, la Teatrul Naţional „Marin Sorescu" din Craiova. Si nu trebuie sa platesti nimic happy

2 răspunsuri:
| Expert_3436 a răspuns:

Mda As vrea si eu sa stiu lucrul acestalaughing ar fi amuzantrolling on the floor

| roxii15 a răspuns:

Si eu o sa fiu acolo.in public bineinteles. abia astept love struck