| LuluGirl a întrebat:

Urmeaza sa imi tin ziua de nastere ACASA. Si o fie 6 baieti si 4 fete. Implinesc 14 ani si nu stiu ce sa facem la ziua mea. Idei de jocuri & cum sa imi decorez casuta? Stau la casa si avem casa noastra unde vom tine petrecerea.Help

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Carti, table, jocuri de gandire, uitat la filme.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Genocid

| Krillin69 a răspuns:

Gangbang.

| LuluGirl explică (pentru Krillin69):

Ce gluma de rahat ai... Am intrebat frumos, daca nu ai vreo propunere ok nu trebuia sa te dai mare ca ai invatat si tu un cuvant nou si il folosesti. Ai grija sa nu te prinda mamica & taticul, ratatule happy!