| Pitic08 a întrebat:

V-am mai scris ue despre acel .baiat.http://www.TPU.ro/......-merg-des/ cititi aici sa va dati seama.De fiecare data cand trece se uita prea insistent.nu stiu cum sa va zic, dar si pe mine ma deranjeza.insa uneori imi place privirea lui;)). Eu chiar tin la el:-@Dar nu stiu cum sa ii zic asta.:-? Sugestii, va rog mult.eu am inceput sa tin la el de ceva timp.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Hei.happy

Daca chiar te place si il placi si tu, intreaba'l daca vreti sa fiti impreuna.
Sau roaga o prietena.winking

Si asa o sa fiti fericiti.

App. sa stii ca intodeauna un baiat admira o fata care face, mereu ea primul pas.smug

Si nu trebuie sa fii timida daca baiatul te place cu adevarat.winking

Sper ca te'am ajutat.

Baftaa.:*

| allyssa a răspuns:

eu ti-as sugera sa nu te duci sa-i spui:"sti mie imi cam place de tine".mai bine il lasi pe el sa iti spuna primul daca chiar te place; in schimb tu poti sa-l incurajezi:te uiti si tu la el cand trece pe langa tine, ii zambesti...si poate cine stie, el o sa vrea sa fie cu tine la un moment dat; cert e ca el te priveste asa insistent cum spui tu pentru. ca il atragi intr-un fel si poate ar vrea sa va imprieteniti. happy