| Pitic08 a întrebat:

Aloo, all! Am cunoscut un baiat, acum ceva timp, bine, eu il stiu din vedere.Am fost odata in parc, mentionez ca nu merg des, si era acolo, bine pe mine nu prea ma interesa el(de altfel nu prea imi sclipesc ochii cand vad baietibatting eyelashes)si tot se invartea pe langa binewhistlingera si cam suparatthinking chipurile astepta pe cineva de la ora 16:00batting eyelashesatat.Peste cateva zile ma intalnesc cu el cam in fiecare zi, veneam de la scoala era pe bicicleta lui faimoasalaughingSi intoarce capul si se uita ciudat la miethinking Acum il vad in fiecare zi, apoape in fiecare zi si cand trece se uita atent la mine si mentionez ca e o distanta de 6 metri sau cam asa ceva de pe partea de la deal pe partea de la vale, el incearca sa ma priveasca in ochi.Alteori stau pe canapea si in fata canapelei e un nuc mare, cu frunze uriase, iar el incearca sa ma priveasca printre acele frunze.
Minusuri(sa zic asa)
-E baiatul primarului si al profei mele de biologielaughing
-Are 17-18 ani
-Ma enerveazarolling on the floor

Totusi, intrebareachatterbox
De ce se uita asa ciudat la mine cand trece?
Nu stiu daca puteti sa imi raspundeti la aceasta intrebare, dar ma face curioasaidea
Astept raspunsuri serioase si ofer fundita +voturihappy
Multumesc(fata, 12ani)
Bye!

3 răspunsuri:
| JusTme_2312 a răspuns:

Nu se uita ciudat, ii place de tine la baiatul respectiv, ar trebui cand te mai intalnesti cu el sa ii spui despre ce e vorba si o sa iti explice happy bafta

| Rocsaanna a răspuns:

Mai stii poate te place sau poate face asta doar ca sa te enerveze.intreabal...pur si simplu intreaba-l dc face asta, eu asa fac de obicei cand ma anerveaza un baiat(eu am 13 ani)

| Pitic08 explică:

Multumesc pentru raspunsuri
Totusi eu sunt timida.si asta ma trage foarte mult in joshappy