| Alien a întrebat:

V’ar placea ca site’ul TPU.ro sa organizeze o tabara?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Ar fi incredibil! Dar numai cei care merita cu adevarat!

| aliceinchains a răspuns:

Da, de ce nu?happy
Ne-am cunoaste mai bine cu totii...

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Daaaa, cum sa nu. Ar fi acolo peste 100 000 mii de utilizatori, dar din pacate suntem prea multi happy. Ar trebui sa inchiriam un oras pentru toti laughing.

| ionica56 a răspuns:

Ar fi super.
Dar sincer nu ne cunoastem in realitate sa fim siguri ca suntem in sigurantalaughing

| Romancutza a răspuns:

Da, ar fio chestie draguta, dar doar cei care merita si care isi permit.Sunt niste utilizatori care mai bine nu se inscriau pe acest sit, sunt multi care chiar merita.De exemplu primi 10 sau ceva de genuwinking

| LolNope a răspuns:

Da. Mi-ar placea sa ii intalnesc pe Cretaker, NOname, Legiuitoarea etc.

| Pisica_6524 a răspuns:

DA
funda? ca am raspuns primaa?