| MiReLa_3183 a întrebat:

Am auzit la televizor aseara ca pe 31 mai o sa se intre in greva generala ...si ca e posibil sa se inghete anul scolar crying(crying Este adevarat thinking

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

La tv se exagereaza. Nu cred ca se va ingheta anul deloc. Eu sambata voi face ore, sa le recuperez

5 răspunsuri:
| joker50 a răspuns:

Fi sigura tu nai auzit ca o sa facem sumestrul 1 in vacanta de vara ca sa recuperam toata materia pierduta in timpul grevei

| MiReLa_3183 explică:

Adica sa se repete anuol scolar? doamne cand mai sunt inca 4 saptamani de scoala tu vrei sa se duca tot ce am facut anul asta pe apa sambetei si sa o iei de la inceputt...never at wits' end

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. De exemplu mie la scoala nu mi-a zis nimeni nimic. Depinde de unde esti. Eu sunt din Buzau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste! asa am auzit si eu da sper s n fie adv

| luci00 a răspuns:

Eu nu cred ca in scoala la noi nu a spus nimeni nimic de asta. Dar as vrea eu sa fie asa.big grin