| fetitza a întrebat:

V-as fi recunoscatoare daca puteti sa ma ajutati...big grin
sunt clasa a 9-a si la ora de desen ne-a dat de facut un desen compus din toate liniile adica(curba, groasa, subtire, etc.) si a zis sa ii spunem ce exprima acel desen, acele linii( de ex: sensibilitate, feminitate) puteti sa imi dati niste idei.nu stiu ce sa desenez.si am maine desen happy mersi dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| bestialu96 a răspuns:

Deseneaza o floare (daca esti fata)contine toate felurile de linie
si cred ca ar exprima ...nu stiu
funda? X

1 răspuns:
| Bessame a răspuns:

Eu sicner as face o luna mai multe carari cu ceva copaci si as explica ca exprima viata unui om diferite carari intr-o viata atat de scurta as face o carare mai groasa alta mai sutire mai colorata mai putin colorata...