| Bixuuuuuu a întrebat:

Va adresez o intrebare mai ciudata..nu mai gasesc incarcatorul al aparat si ala era si cablu usb..deci cum incarc bateria? ca am nevoie de aparat si nu am timp sa caut incarcator...dau FUNDA!

1 răspuns:
| Biiancaaaa a răspuns:

Cumpara unul nou. Daca nu te descurci, du-te chiar cu aparatul la un magazin specializat in asta si s-a rezolvat problema.happy
Daca nu iti place ideea sa cumperi unul nou, gandeste-te unde l-ai pus ultima oara, roaga pe cineva sa te ajunte sa-l cauti. Daca l-ai pus in casa, acolo trebuie sa fie, nu?
Bafta!