| anonim_4396 a întrebat:

Va face placere sa mergeti la scoala? ce parere aveti de sistemul scolar din Romania?

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

E ciudat la scoala. din ce in ce mai multe tampenii. nu pot sa spun ca nu imi face placere sa merg. ma distrez la scoala desi ar trebui sa invat. in ore e ok, desi unii fac glume si diferite tampenii. dar da, sa zicem ca-mi place sa merg. big grin
despre sistemul scolar. cam slabut, neorganizat prea bine si "firav". nu ma multumesc ca elev, dar decat supraincarcati, mai bine asa. happy

| Deny1333 a răspuns:

Nu pot spune ca nu-mi face placere. ma distrez mai mult decat sa invat mare lucru. intr-adevar, in ore e foarte ok desi unii mai fac glume si diferite tampenii.
iar sistemul scolar roman, e cam. whistling slabut, neorganizat. dar decat supraincarcati, mai bine asa. laughing

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Mai bine ma abtin. nu te invata nimeni nimic daca nu dai cu banu crying

Răspuns utilizator avertizat