| Messi10anonim07 a întrebat:

Va merge daca îi voi spune ca o plac prin retelele de socializare?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca te place poti sa-i spui oriunde, ba chiar e mai preferabil daca e mai timida pentru ca asa ii va fi mai usor sa "digere" vestea si sa-ti dea un raspuns. PArerea mea e sa nu-i zici pana nu te convingi macar intr-o mica masura ca are aceleasi sentimente.

| RAY a răspuns:

Un barbat nu face de astea si o fetita masculina

| T0T a răspuns:

Depinde dacă te place sau nu.

| KALASHER a răspuns:

Daca nu vrei o relatie cu ea, da.Fa asta.

| Whateverpfff a răspuns:

Pai sa incepem de la inceput. observ ca iti place Messi, deci tii cu Barca(bravo tata, mare om).
mai, bombonel, cum te-ai gandit tu sa ii soui asta pe o retea de socializare.nu vreau sa fiu dura da...ii cam nesanatos. emotia pe care vrei sa o transmiti nu va fi la fel de profunda din spatel telefonului\calculatorului ca face to face! curaj, pentru ca un "TE IUBESC" sincer nu a ucis pe nimeni.
mergi frumusel la domnisoara cu pricina si spune-i ce simti.va aprecia asta mai tare decat daca o sa ii scii pe fb. happy