| ILoveMoon a întrebat:

Deci care e diferenta dintre ai spune unei fete ca esti indragostit de ea pe retelele de socializare si ai spune fata in fata? e o diferenta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In fata omului e mai bine pentru ca se simte efectul cand se inroseste la fata sau incepe sa te pupe ori te imbratiseaza iar online poate sa fie o minciuna si intensitatea nu e asa mare ca si cum ar fi fata-n fata.

2 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

BUna! E o mare diferenta...cand ii spui unei persoane in fata ca esti indragostit de ea inseamna ca te-a atras ceva in mod deosebit la ea iar asa vei putea vedea reactia ei.In timp ce in retele de socializare nu stii niciodata cine e in spatele monitorului...

| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

BAIETE daca i-ai spune orcarei fete dn lumea asa ca o placi pe fb sau mess, o vei baga inceata dandu-i de gandit daca o placi sau nu, dupa parerea mea spune-i in fata tot ce simti pentru ca dai dovada k esti curajos si chiar iti pasa de ea indiferent ce zice lumea asa pe fb dai dovada de 'las' si isi pierde dn romantism sarak fata o sa intrebe pe cine nimereste ce crecde daca e bine sa fie cu tine sau nu, daca o placi si alte chesty de genu asta. Spune-i sentimentele tale fata de ea in fata la un rok mai ferit si vezy daca si ea te place. Bafta! Sa va mearga! >:d