| comansorin a întrebat:

Va palce scoala? De ce?
sau
Nu va place scoala? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca sunt prea multe teme lectii, prea mult de scris Si pe langa ca noi ne chinuim sa "invatam" mai primim si note micilaughing! Cu toate acestea scoala este importanta...pentru cei care invata si vor sa aiba un viitor frumos cu multi bani :laughing! Funda?

3 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Nu imi place. Ptr ca e plictisitoare, si sti cum se zice "Ne ducem la scoala ca sa nu ne plictisim acasa" laughing, sau "Ne.am nascut normal, scoala nea tampit" laughing
Bye kiss

| marina11 a răspuns:

Sa fim seriosi.nimanui nu`i place sa invete (din cate stiu euhee hee)...dar toata lumea adora momentele cand se intaleste cu prietenii colegii etc.love struck

| Andukx a răspuns:

Sincer. Cu toate ca am foarte mult de scris si de invatat imi place la scoala, deoarece ma intalnesc cu colegii, prietenii. Pentru ca la scoala rad, plang, iubesc, urasc, injur, imi sustin prietenii.