| ÎntrebareÎntrebătoare12345 a întrebat:

Vă plac fetele foarte albe? Ați fi cu una?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu o conditie, sa fie T800 sub pielea eihttps://images.app.goo.gl/g1Vwh8d5ABBAyJqc9 traieste 1000 de ani, nu trebuie sa ma fortez in sex, se misca doar ea cum vreau, face de toate si ma apara daca am nevoie.

| Violleta2022 a răspuns:

Te referi la blonde sau la albinoase (cele nascute cu anomalii genetice)?

| ÎntrebareÎntrebătoare12345 explică (pentru Violleta2022):

Mă refer la fetele cu pigmentul mai alb ( si șatene )

| Violleta2022 a răspuns (pentru ÎntrebareÎntrebătoare12345):

Chiar nu vad vreo problema in sensul asta, ca suntem miliarde de fete cu pielea alba in Romania si in Europa, nu mai spun de Rusia, care are niste frumuseti de femei, blonde, cu pielea alba si frumoasa.

| ÎntrebareÎntrebătoare12345 explică (pentru Violleta2022):

Dar fete șatene ( ma refer la păr ), albe ( la piele )?

| Violleta2022 a răspuns (pentru ÎntrebareÎntrebătoare12345):

Satenele sunt deja foarte des intalnite si nu sunt chiar asa deosebite, chiar daca sunt albe la piele.

| Lukasssz a răspuns:

Meh, merg.

| 1997onur a răspuns:

Niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, le ador.

| ÎntrebareÎntrebătoare12345 explică (pentru anonim_4396):

Poți să îmi spui și de ce îți plac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ÎntrebareÎntrebătoare12345):

Fiindcă este vorba de contrast, mie blondele îmi plac la nebunie, și dacă sunt albe este deja un dar divin. Nu toți prefera persoanele brunete, mie nu îmi prea plac brunetele ca și eu sunt "mai brunet".

| diabetzaharat a răspuns:

Sunt mai frumoase decat cele negre din punctul meu de vedere