| Anileda a întrebat:

Va plac ochii caprui?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai frumosi sunt cei verzilove struck

| Crucified a răspuns (pentru Razvan):

Sa mori tu, zici ca-s de ciocanitoare rolling on the floor

| Crucified a răspuns (pentru Razvan):

Normal ca-mi plac pentru ca sunt ochii mei. care persoana sa nu se indragosteasca de ochii caprui?

| Daria a răspuns:

Prefer ochii albastri, verzi, gri si pe cei negri. Ochii caprui m-i se par foarte comuni, si neinteresanti. Dar unii chiar imi plac.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Da love struck pentru ca si eu am ochii caprui :X

| Marry:X a răspuns:

Buna. Da, ochii caprui sunt superbi. Mi se par cei mai misteriosi ochii, dar in acelasi timp cu ajutorul lor poti sa citesti pana in sufletul unui om.Pa,pa.

| Kitty a răspuns:

Sigur ca da.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Da. Chiar daca sunt comuni sunt cei mai frumosi. love struck
Detest ochii verzi. I don't want to see

| HySpear a răspuns:

Da imi plac, ii ador, nu toti sunt la fel, de ex ai mei sunt caprui cu verde... dar mai mult caprui, alti poate ii au mai deschisi la culoare...deci nu sunt la fel happy

| Miяu a răspuns:

Daaa :X Adoor ochii caprui :X:X:X

| Moni. a răspuns:

Dap.asa ii am eu:X

| ancan a răspuns:

Cel mai mult :X

| SweetCherry a răspuns:

Mie nu imi plac ochii caprui da ma topesc cand ma uit la niste ochii caprui :X

| Alecriss a răspuns:

Da pot sa zic ca da deoarece sti ce se zice:"ochii caprui fura inima orcui"