| miha_3376 a întrebat:

Va place cronica carcotasilor? daca da de ce, daca nu de ce?

Răspuns Câştigător
| StarDust a răspuns:

Mie una imi place. vad si eu toate gafele din televiziune si situatiile jenante. emisiunea este un pamflet si trebuie tratat ca atare chatterbox laughing

app cand revin huidu si gainusa?

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie imi place mult ptc acea emisiune ma face sa radlaughing love struck big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place emisiunea si cand am timp o urmaresc.

| ViVi a răspuns:

Da pentru ca arata niste momente comice din viata vedetelor...si pentru ca e o emisiune tare unde razi aproape tot timpul
happytongue

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu imi place fiindca orice om greseste chiar daca e vedeta iar ei exagereaza...

| MisterKat a răspuns:

Inainte ma uitam la emisiunea lor, cand eram mai mic. Dar acum nu ii suport pentru ca sunt cam prea tupeisti, multi oameni gresesc. Daca sunt asa de buni ei, de ce nu fac emisiuni live, in direct ci nu sa le faca cu nu stiu cate zile inainte?!
Huidu e un marlan, mitocan, nesimtit si tupeist. Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul. cam asta l-ar caracteriza pe Huidu. In schimb, Gainusa e ceva mai inteligent si are bun-simt fata de acel individ. Spre exemplu, el todeauna se plangea ca nu lua premiul pentru :"cel mai sexy prezentator tv din Romania", si de multe ori il lua Mircea Radu... Facea urat ca si un bebelus din ala... La varsta lui sa faca asa ceva e penibil si da mult de gandit.

O seara buna!

Daniel.

| Gabry a răspuns:

Imi place pentru ca este o emisiune amuzanta.

| kitty_8919 a răspuns:

Mie imi place:X...pt ca ma face sa radlaughing

| crisS a răspuns:

Imi place pentru. ca spune lucrurilor pe nume si ne arata rahatul in care traim

| StarDust a răspuns:

Multsumesc de fundita blushing :*

| Bianca_4346 a răspuns:

Daaaaaa:X ii ador...ne arata si noua ca nimeni nu este perfect...chiar daca gresesc unii sunt chiar haiosi si nu este nimic rusinos in asta...adica faci o gafa, lasa sa o vada toata lumea...si parodiile pe care le fac ei sunt mortale...

by Nyxx:X

| alle529 a răspuns:

Mie nu`mi place!

| ubitzika a răspuns:

Si da si nu da pentru arata greselile si arata cat de penibile pot fii unele vedete si nu pentru ca ei fac misto d oamneni dar cand au ei greseli nu stiu cum sa se mai scuze...

| Chuck a răspuns:

Imi plac decat filmuletele cu aia care gresesc. Glumele lor sunt slabe, fara pic de umor.
Dar tot imi place mai mult decat intrebarea ta.

| miha_3376 explică:

Stardust deja au aparut la radio adica pe kiss fmhappy

| miha_3376 explică:

U cu ce echipa tii bibyyy? sa nu imi spui ca tii cu steaua

| miha_3376 explică:

Scz bobyyy am avut o zi luuuuunga. sper ca nu te-ai suparat?happy

| miha_3376 explică:

Cu placere stardust.eu dau fundite, dar mie cine imi da?happy

| bob_1666 a răspuns:

K tine huidu cu craiova