| madymadymadymady_4899 a întrebat:

Va place de selena de miley sau demi?

3 răspunsuri:
| Narcysa a răspuns:

Miley suta la suta. Celelalte nu merita admiratie.Parere personala.

| mileyselydemy a răspuns:

Da normal:
Miley Cyrus- frumoasa, talentata(a scris aproape 100 de cantece) si draguta
Selena Gomez-foarte frumoasa si canta destul de bine
Demi Lovato-are o voce de aur dar pacat ca nu prea are cantece
Daca ar fi sa fac un top ar suna cam asa:
1.Miley Cyrus
2.Demi Lovato
3. Selena Gomez

| destroyedWoRlD a răspuns:

In primul rand imi place de toate pentru ca:arata bine toate trei, sunt foarte bune cANtarete, actrite si probabil ac si la suflet.Miley se drogheaza asa ca nu prea mai imi place de ea.Selena iese cu maimutoiul de Justin BEBELUS si ea merita mai mult.Iar Demi nu are nimic rau DIN PUNCTUL meu de vedere.In principiu imi place de toate in masuri diferite. Funda?