| Xonia a întrebat:

Va place filmul"Cealalta fata a Analiei?"
Eu il ador:X
Si melodia de la film:X

51 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Da si eu:X abia astept sa vad continuarea de ieri sa vad ce se intampla cu Analia si Mariana, dar sigur Analia nu moare pentru ca e rolul principal dar de Mariana nu stiubig grin. Da si melodia e super:X, stie cineva cum se numeste?

| DoDo a răspuns:

Filmul este asa: doctorul le gaseste pe amandoua pe marianao readuce la viata iar pe analia o tine sedata marianei ii face fata analie de aia se numeste cealalta fata a analiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analia o sa moara si o sa faca chipul marianei la fel ca cel al analiei.doctorul care o găseşte cu chipul ars se hotărăşte să îi refacă faţa folosind o procedură experimentală de clonare.marfa:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste doble vida este suupeer tarre ascultati pe trilulilu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analia nu moare. o sa apara pe la mijlocul telenovelei. o tine doctorul armando ascunsa si sedata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il aDoR FOaRtE mult love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck mai AlEs dE AnAlIIa imi plc cel mai mult iar mel e superba :X:X:X:X mor dupa filmul asta:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cumva melodia doble vida? ca eu nu pot sa o descarc...id meu e yubita_ta92

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte frumoasa melodia
si in acealsi timp si filmulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult telenovela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super fimul si personajele care joaca in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place la nebunie vrei sa vb cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii super?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place la nebunie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super as vrea sal dea la nesfarsit acest film e super super super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare film de pana acumlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc melodia de la acest film, dar la fel de mult iubesc si filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place tare mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie totul imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee fffffff superb acest film...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place ffff mult numai ca nu o suport pe Sara ca se baga intre ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il ador filmullove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e f bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bai ne place da nu imi plac,, buburuzele"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super filmul il ador si melodia este tare rau:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este foarte dragut, incantator