| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce parere aveti despre emisiunea Happy Hour eu sincer nu imi place doua lucruri la Maruta pentru ca cateodata se lauda pe unde a fost el si nu mai imi place ca pune prea multe intrebari intra prea mult in intimitatea omului?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GiulianoSenior a răspuns:

Sunt de acord cu tine.

| RoseOfTheFire explică:

pe bune laughing se scrie imi plac revoltele laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cobritsA a răspuns:

De ce o critici? O fi copil,dar tu ce esti?
Te-ai uitat putin la comentariul tau inainte sa il publici?
Ca chiar(nu suna prea frumos) si imi place revoltele.
Deci nu mai am nimic de spus,doar sa nu mai critici,cand tu esti mai rau decat cei care gresesc,crede-ma!
Vocabularul tau nu contine multe cuvinte(pronuntate asa cum trebuie)
Nu cuvinte scoase din burtica lui nazistu
Asta e teorema ta de a vorbi,insa daca ai trece pe la scoala nu ar strica, se invata romana, sa stii!

| Darkovi a răspuns:

Intra in intimitatea omulu? mmmmmm da intra!