| dutzaaa12 a întrebat:

Va place naruto? daca da care e personajul vostru favorit? si din shippuden si din primele sezoane

Răspuns Câştigător
| Patryck2012 a răspuns:

O_O.bratishka Naruto, kakashi, madara, sasuke, hinata, sakura, sai, djiraia sarakutzu o murit, pain, ITACHI mor dupa dinsu se cunoaste ca e un frate adevarat dar rau ca saske o intzeles asta tirziu da tie cinetzi place?

| dutzaaa12 explică (pentru Patryck2012):

De hinata! toate ep! si shippuden si primele sezoane

5 răspunsuri:
| Patryck2012 a răspuns:

Nagato, la shipudin pina la ce serie te-ai uitat?

| dutzaaa12 explică:

Hinata pe vecieeeeeeeeeeeee!

| dutzaaa12 explică:

M-am uitat cam la toate! pacat ca nu e akippuden...

| 123catalino a răspuns:

Personajele mele sunt itachi, hidan.kakuzu.sasori.nagato,konan,yahiko,pein,kisame,madara,kakasi,obito,sasuke,kabuto,orochimaru,neji,shikamaru,choji,killer bee,noua cozi,garra,deidara,kakashi,sai, yamato[tenzou], sakura