| qpattyx3 a întrebat:

Va place sa scrieti ce ganditi intr-un jurnal secret pe care sa nu-l citeasca nimeni decat voi? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| Ayame17 a răspuns:

Da, deoarece necitiind nimeni, nu sunt judecata pentru ceea ce am facut/spus/gandit.In plus, e o modalitate sa te descarci.

2 răspunsuri:
| litlledolleioanna a răspuns:

Da mai ales atunci cand nu ai cu cine vorbi sau chiar daca ai poate nu vrei sa impartasesti anumite lucruri cu altcineva si asa te mai descarci.

| RyugaHideki a răspuns:

Nu am mai avut un jurnal secret de...de fapt nu am avut niciodata un jurnal secret. De aceea mi-am creat propriul blog. Unde desigur nu scriu tot ce am in minte deoarece oamenii il mai si citesc uneori ^.^
Pana si un jurnal secret despre sa fie "codat" deoarece crede-ma, este destul sa fii prins o singura data si chiar daca nu este frumos ca cineva sa citeasca din el, o va face cu cea mai mare placere tongue